O nás

Náš cieľ je zoznámiť ľudí s týmto nádherným športom ktorý sa pre nás stal závislosťou a chceme zdielať toto nadšenie. Záleží nám na efektívnych metódach výuky, chceme aby si s radosťou a úsmevom na tvári spoznával čaro kitesurfingu a zaznamenával rýchle pokroky ktoré ti budú motiváciou.

Náš koncept je ponúkať kvalitu!

Bibiana

Bibi_sqBibi prepadla kitesurfingu v roku 2008, vyštudovala Ekonomickú Univerzitu vo Viedni a naďalej ostala tomuto športu verná. Neustále pracuje na svojej technike, je slovenská reprezentantka vo svetovom pohári a patrí medzi najrýchlejšie a najvyššie skákajúce kiterky sveta. Jej obľúbené revíry sú spoty na Dunaji pri Bratislave, vodná nádrž Nové Mlýny v Čechách a Neusiedler See v Rakúsku. V lete vyhľadáva termické vetry v Grécku a v zime rada odchádza k moru do tepla napr. do Egypta či Brazílie.

Bibi je oficiálna inštruktorka kitesurfingu s licenciou VDWS, renomovaného zväzu vodných športov s dlhoročnou tradíciou od roku 1974 a úspešne naučila kitovať nemálo nováčikov v Podersdorfe (Rakúsko) ako aj v Hamate (Egypt).

RalphRalph

Ralph kituje už nejaký ten rôčik, k jeho záľubám patrí okrem kitesurfingu aj jachting a športové lezenie. Ako učiteľa ho vyznamenáva hlavne jeho kľudná povaha a nekonečná trpezlivosť.

Je na dobrej ceste k licenzovanému inštruktorovi aby sa mohol aktívne zúčastňovať kurzov a kitetripov!

Lambert

lambi1Lambert je najmladší člen nášho tímu, veselý a komunikatívny typ. Má rád hory a prírodu, je nadšený snowboarder a skateboarder a práve objavuje svet kiteboardingu. Popri jeho štúdiu nás podporuje kde sa dá, hlavne pri rôznych organizačných úlohách.